Роковини Чорнобиля

Дата: 26.04.2021 13:10

Шановні жителі Шишацької громади!

Цього року ми відзначаємо сумні роковини – 35 років з дня вибуху на Чорнобильській атомній електростанції. 35 років віддаляють нас від трагедії, що перекреслила долі багатьох людей, тяжко травмувала нашу країну та її сусідів.

На боротьбу з небезпечним атомом, ризикуючи життям і здоров’ям заради порятунку усього світу, стали тисячі чоловіків і жінок, представники різних професій. Серед них – наші односельці. Нині у нашій громаді проживають близько 200 людей, котрі мають статус чорнобильця: 33 земляків належать до першої категорії безпосередніх учасників тих гірких подій; 48 – до другої, 116 – до третьої. Усі вони заслуговують слів шани за подвиг і страждання, які випали на їхню долю, підтримки і поваги від тих, хто поряд, соціального та правового захисту на різних владних рівнях. Щира вдячність і доземний уклін нашим рятівникам – героям чорнобильської доби.

Згадаймо цього дня хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за наше сьогодення 35 років тому, кого трагедія забрала на той світ упродовж цих десятиліть… Вічна пам’ять.

Селищний голова Олександр ТУТКА