Пожежна безпека під час Великодня

Дата: 21.04.2021 10:52

Фото без опису

Через лічені дні весь православний люд буде святкування велике свято – Великдень. Користуючись нагодою Шишацький районний сектор Головного Управління ДСНС України у Полтавській області вітає Вас із наступаючим святом та нагадує, що в цей період різко збільшується пожежна небезпека, адже велика кількість людей прийдуть до храмів на богослужіння, буде застосовуватися відкритий вогонь у вигляді горіння свічок та лампадок.

Як показує практика, нерідко від необережного поводження з вогнем пожежі спалахують і у Божих храмах та у власних домоволодіннях. Тому  звертаємося до Вас із проханням бути більш пильними і уважними при користуванні відкритим вогнем під час проведення служб та вдома. Не слід залишати непогашені свічки після завершення Богослужінь. Користуючись відкритим вогнем слідкуйте, щоб поблизу не було легкозаймистих горючих матеріалів. Лише суворо дотримуючись правил пожежної безпеки можна врятувати від руйнівної сили вогню велику культурну та історичну спадщину, а також власну домівку і життя! Нехай свято принесе у Ваш дім  лише добро!

Шишацький РС ГУ ДСНС України у Полтавській області.