A A A K K K
для людей із порушенням зору
ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

Шишачанин Ярослав Величко у складі Полтавської збірної став переможцем чемпіонату України з гирьового спорту

Дата: 30.03.2021 15:20
Кількість переглядів: 762

Фото без опису   Із 25 по 28 березня в Києві відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих та юніорів. Від Полтавської області участь у ньому взяли 23 спортсмени, серед них і шишачанин, уродженець Малої Бузови, вихованець тренера Шишацької дитячо-юнацької спортивної школи Анатолія Ігнатьєва - майстер спорту Ярослав Величко.

Збірна Полтавської області посіла перше загальнокомандне місце у п'яти різних видах змагань. Наш земляк Ярослав Величко, нині вихованець заслуженого майстра спорту України Олега Коломійця,  у ваговій категорії до 73 кілограмів продемонстрував 107 поштовхів та 130 ривків обома руками, здобувши друге місце, поступившись першістю спортсмену з полтавської команди Ігорю Гавришку. А разом з побратимами-полтавцями у командному двоборстві Ярослав здобув золото. Як стверджує перший наставник перспективного спортсмена, майстер спорту України Анатолій Ігнатьєв, успішним виступом на всеукраїнському чемпіонаті Ярослав укотре підтвердив і водночас поліпшив свої попередні результати. Щиро вітаємо земляка!