Змагалися стрільці у пам'ять про Героїв бою під Крутами

Дата: 01.02.2021 16:04

Фото без опису    Бій під Крутами є однією з найбільш трагічних і водночас героїчних сторінок в історії України. Він став символом незламності і стійкості українських воїнів.

29 січня в Яреськівській школі відбувся турнір зі стрільби з пневматичної зброї серед роїв Куреня імені Гната Яреська, присвячений цій події. Розпочався захід з навчального військового вишколу джур, під час якого відпрацьовувалася техніка стройового «впоряду». Потім джури випробовували свої вміння у влучності. В результаті змагань в особистому заліку перемогу отримав учень 11 класу, молодий козак рою «Добротворці»,  Чорний Олександр. Загальнокомандні місця розподілилися таким чином: І місце – 8 клас, рій «Краяни»; ІІ місце – 11 клас, рій  «Добротворці»; ІІІ місце – 9 клас, рій «Яреськівські побратими».

Фото без опису     Саме такі заходи надихають молоде покоління на героїчні вчинки і подвиги та формують національну самосвідомість.

Слава Україні! Героям слава!