ОГОЛОШЕННЯ! Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 22.01.2021 11:37

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління житлово – комунального господарства, архітектури та містобудування, інспектора з питань здійснення контролю за поводженням з відходами, дотриманням правил благоустрою та природоохоронного законодавства Шишацької селищної ради

У конкурсі, який проводиться шляхом іспиту, можуть брати участь громадяни України, які мають освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досвід роботи за фахом, володіють комп'ютером на рівні користувача.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6, копії документів про освіту, декларація про доходи за 2020 р.,  копії паспорта, ідентифікаційного номера,  військового квитка (у разі наявності).

Додаткову інформацію щодо основних  функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: смт. Шишаки, вул. Корніліча, 5, тел. 9-13-64.

Заяви на участь у конкурсі приймаються до 22 лютого 2021 року включно.