Депутати призначили старост, затвердили структуру та ініціювали повернення Ковалівки до Шишаччини

Дата: 15.01.2021 18:26

Фото без опису Сьогодні відбулася четверта сесія селищної ради восьмого скликання. На порядку денному – спірні і важливі питання призначення старост та затвердження структури і загальної чисельності апарату виконавчих органів Шишацької селищної ради.

Структура подається на розгляд депутатів вже втретє. Зі змінами – як на вимогу народних обранців, так і за рекомендаціями державних інституцій, що передають свої повноважень на рівень громад. Цього разу депутати більшістю голосів затвердили штат виконавчих органів. А ще - після обговорення на постійних комісіях і власне пленарному засіданні сесії призначили старост згідно зі списком, поданим селищним головою. Таке право надане йому діючим законодавством.

Отже, старостами в старостинських округах Шишацької громади призначені:

Баранівський – Михайло Сулим;

Великобузівський – Катерина Цьова;

Великоперевізький – Галина Кононенко;

Воскобійницький – Василь Рудь;

Гоголівський – Андрій Шарлай;

Жоржівський – Людмила Майборода;

Ковердинобалківський – Іван Антонь;

Михайликівський – Михайло Михайлик;

Покровський – Світлана Шрамко;

Пришибський – Людмила Шабельник;

Сагайдацький – Ольга Поліщук;

Федунський – Людмила Алєйнікова;

Яреськівський – Станіслав Миколенко.

Фото без опису   Крім цього, депутати селищної ради звернулися до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Вони підтримали обгрунтовані вимоги людей щодо недопущення зростання у 2021 році тарифів на газ, послуги з його розподілу та електроенергію.

Також з ініціативи депутата Віктора Скочка створили робочу групу, аби проаналізувати можливість повернення Ковалівки до складу Шишаччини. На думку Віктора Миколайовича, жителі Ковалівки вже готові підтримати такий поворот подій. А от чи готовий законодавець надати Шишацькій ОТГ та Ковалівському старостинському округу другий шанс – відзвітує робоча група після вивчення усіх обставин.