Умови поновлення договору оренди землі стали ключовим питанням для жителів Пришибського старостинського округу

Дата: 24.11.2020 14:21

Фото без опису   З метою підвищення рівня правової обізнаності населення та в рамках реалізації проекту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство», 23 листопада фахівчиння  #правової_допомоги #Шишаччини Вікторія Легейда забезпечила роботу #мобільного_пункту_доступу до #БПД, на базі старостату.

Жителі, які звернулися цього дня до юристки, цікавили переважно питання, що стосувалися порядку розірвання договору оренди земельної ділянки, умов та строків передачі земельної ділянки в оренду, укладення додаткової угоди до договору, а також відповідальність сторін за невиконання або неналежне виконання договору. Всі присутні отримали відповіді на поставлені запитання.

Також надано #методичну_допомогу Пришибському старостату.

Нагадуємо, що Ви можете отримати консультацію, чи роз’яснення, звернувшись до відділу «Шишацького бюро правової допомоги» за адресою: смт. Шишаки, вул. Партизанська, 2, тел. (05352) 9-24-13, або ж скористатися цілодобовою безкоштовною гарячою лінією 0800 213 103.