Вшанували ветеранів

Дата: 22.09.2016 16:48

22 вересня 2016 року в День партизанської слави директор Територіального центру Шишацької селищної ради Світлана Васильченко, завідувач відділення денного перебування Світлана Шона спільно з старостою Великоперевізького старостату Галиною Кононенко та секретарем Яреськівської сільської ради Валентиною Бухун привітали учасників партизанського руху – Бокань Марію Микитівну, інваліда ІІ групи Великої Вітчизняної війни (с. Великий Перевіз), Удоденка Василя Кіндратовича, інваліда І групи Великої Вітчизняної війни (с. Яреськи). Ветеранам приємно було отримати солодкі подарунки, квіти та щирі слова привітання зі святом. Висловлюємо велику повагу всім захисникам Батьківщини, які в роки Великої Вітчизняної війни боролися за свободу і мир свого народу.