8-ма річниця відкриття відділення стаціонарного догляду

Дата: 06.04.2017 16:42

До 8-ї річниці від дня відкриття відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради, яка відзначається 7 квітня 2017року, працівники створили куточок в українському народному стилі де підопічні матимуть змогу відпочити  та привітно поспілкуватися.

У відтворенні українського куточку приймала участь місцева поетеса, художниця, народний умілець Алла Ковальчук. Вона старанно розмалювала стіни де поєднала українську природу з елементами української оселі та на стіні написала власний вірш. Також до створення затишного куточку, приєдналися учні 7-го класу Яреськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Ф.П.Борідька зі своїм класним керівником Корецькою Оксаною Миколаївною, вони подарували сивочолим ветеранам розмальовані ними платівки та привітали концертною програмою. Учні співали пісні та розповідали  вірші. Принесені ними подарунки для стареньких,  принесли їм багато радості та позитивних емоцій. По закінченню свята відбулося чаювання з солодощами.