Коренівській Марії Степанівні - 100 років

Дата: 10.08.2017 16:36

10 серпня 2017 року жительці смт Шишаки Коренівській Марії Степанівні виповнилося 100 років. З поздоровленнями від імені селищного голови Олександра Тутки до ювілярки завітали заступник голови Шишацької селищної ради Тетяна Цимбалюк, начальник Відділу соціального забезпечення, праці та соціальних послуг Шишацької селищної ради Наталія Завалідер, директор Територіального центру Шишацької селищної ради – Світлана Васильченко та солістки тріо «Валентина». Гостями на цьому святі також були голова Шишацької райдержадміністрації Віктор Іваненко, представники Шишацької районної ради та ветеранської організації. Квіти, подарунки, вітальні слова були присвячені найстаршій жительці району.