Зустріч слухачів «Університету ІІІ віку» Сагайдацької ветеранської організації з представниками Управління Пенсійного фонду України

Дата: 09.03.2017 16:20

7 березня 2017 року, напередодні святкування 8 – Березня завідувач відділення денного перебування Територіального центру Шишацької селищної ради Світлана Шона, організували для слухачів «Університету ІІІ віку» Сагайдацької ветеранської організації, зустріч з представниками Управління Пенсійного фонду України  в Шишацькому районі.

Керівник Управління Пенсійного фонду Наталія Соляник розповіла людям поважного віку про зміни та новини в пенсійному законодавстві, та відповіли на їхні численні запитання. Відбулося жваве обговорення актуальних питань реформування пенсійної системи, шляхи покращення обслуговування громадян.

По закінченню зустрічі всіх присутніх жінок привітали з наступаючим весняним святом, після чого відбувся святковий концерт.

Також в цей день, завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Ларисою Кривошапкою та соціальним працівником Ніною Діхтяр, була здійснена перевірка якості надання соціальних послуг (вибірково) соціальними робітниками пенсіонерам Сагайдацького старостату Шишацької селищної ради.  Виявлено, що соціальні послуги підопічним відділення надаються якісно, згідно графіку відвідувань та вимог Державного стандарту догляду вдома. Роботою соціальних робітників Ромась Т.М. та Кругляк Ю.І. пенсіонери задоволені, нарікань на їх роботу не було. Психолог територіального центру Вікторія Борова провела бесіду з пенсіонеркою Кирпотою О.М.