Пам’яті 22 червня 1941 року

Дата: 22.06.2017 16:17

«Ще спала затуманена земля, а небо вже здригалося у злобі…»

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу – Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Цей день нагадує нам про всіх загиблих у боях, закатованих у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду та поневірянь.

З метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, 22 червня 2017 року працівники відділення денного перебування Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради спільно з працівниками  публічної бібліотеки Шишацької об’єднаної територіальної громади, організували та провели вечір пам’яті  жертв Великої Вітчизняної війни.

На захід були запрошені сивочолі ветерани Шишаччини, котрі під час зустрічі згадували своїх рідних, яких забрала жорстока війна.

Для присутніх були підготовлені літературно – музичні композиції де згадувалися усі ті, хто поліг на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в’язницях і таборах НКВС, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника. Захід закінчився хвилиною мовчання після чого ветерани зі сльозами на очах переглядали виставку, підготовлену до цієї дати.

Потім відбулося покладання квітів біля меморіалу Невідомого солдата.

Ми сумуємо за всіма загиблими, хто ціною свого життя виконуючи святий обов’язок перед Вітчизною в ті суворі часи, захищав домівку.

Пам’ять про них в наших серцях буде вічна!

22 червня 2017року