Зробимо Україну чистішою

Дата: 19.04.2017 16:16

Кожного року учні озеленюють територію села Жоржівка. Учні 5-11 класів Жоржівської загальноосвітньої школи Ι-ΙΙΙ ступенів щороку старанно прибирають та впорядковують пришкільну територію: висаджують квіти на клумбах, загрібають опале листя, замітають подвір’я.

Цього року на шкільному подвір’ї та сільському стадіоні висадили берізки. Не змогли бути осторонь цієї доброї справи навіть випускники школи. Марченко Олександр допоміг учням 10 класу висаджувати молоді деревця.

Фото без опису

Учні 1-4 класів разом з класними керівниками беруть участь у щорічній акції «Зробимо Україну чистішою». Також учні 4 класу  разом з класним керівником Левдер Світланою Миколаївною взяли активну участь в акції  «За життя без сміття» – прибирали узбіччя дороги, парк, вулиці села.

Фото без опису

Не стояли осторонь і маленькі вихованці дошкільного навчального закладу «Веселка», які активно брали участь у наведенні порядку в рідному селі.