До уваги мешканців громади, що бажають змін

Дата: 22.06.2017 16:04

Реальна можливість втілити в життя власну ініціативу

За ініціативи Полтавської обласної ради кожен житель Полтавської області може втілити в життя власну громадську ініціативу, взявши участь у Бюджеті участі області або віддавши свій голос за ініціативи, що є найбільш суспільно корисними.

Бюджет участі – це взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямована на залучення жителів області до активної участі у сферах економічного, соціального, гуманітарного та культурного розвитку громад через подання проектів та проведення відкритого голосування.

На проект можна залучити до 100 тисяч гривень!

Що необхідно зробити для подання проекту?

Крок 1. Заповнити аплікаційну форму та розрахувати кошторис (витрати по проекту).

Крок 2. Зібрати 30 підписів на підтримку ідеї.

Крок 3. Заручитися підтримкою органу місцевого самоврядування.

Крок 3. Подати проект онлайн на сайті Полтавської обласної ради або в паперовому вигляді до відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Шишацької селищної ради.

Крок 4. Розказати про проект максимальній кількості людей та залучити їх до голосування онлайн або на паперовому бланку у пункті супроводу бюджету участі за місцем проживання. Голосування за проекти проводиться в межах всієї області.

На що можна залучити кошти Бюджету участі?

• енергозбереження
  • безпека та громадський порядок
  • навколишнє середовище
  • комунальне господарство
  • культура та освіта
  • спорт та туризм

Приклади проектів: дитячий чи спортивний майданчик, облаштування місць відпочинку, проведення спортивних змагань чи культурних заходів та інше.

Проекти приймаються з 20 липня по 20 серпня 2017 року. Реалізація проектів переможців буде в 2018 році.

З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Полтавської обласної ради в розділі «Бюджет участі» http://www.oblrada.pl.ua/index.php/bjudzhet-uchasti

або у відділі муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Шишацької селищної ради за тел. 0506837852.