За п'ять років — 2450 ліхтарів та 800 кілометрів електромереж

Дата: 11.09.2020 10:45

Фото без опису Триває поточний ремонт мереж вуличного освітлення, на що цьогоріч сплановано 489 тисяч гривень. Як повідомляє управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Шишацької селищної ради, роботи проведені на комплектних трансформаторних підстанціях у Христівці, Жоржівці, Михайликах, Шафранівці та Шишаках.

При монтажі мереж вуличного освітлення використовуються енергоефективні лампи та світлодіодні ліхтарі. Загалом за п'ять років у нашій громаді побудовано та введено в експлуатацію 2450 ліхтарів та 800 кілометрів електромереж для вуличного освітлення. Це 80 відсотків до потреби.

Фото без опису   На поточний ремонт щебеневих доріг у громаді цьогоріч заплановано близько 1,4 мільйона гривень. Деякі роботи уже виконані. Це зокрема вулиця Шевченка та Марченка у Великому Перевозі; вулиця Макаренка у Науменках; Гагаріна – у Великій Бузові; Садова – у Гоголевому; Центральна – у Жоржівці; Корольова – у Ковердиній Балці; Шевченка – у Михайликах; Ставкова – у Товстому; провулок Партизанський по Шишаках. Частину робіт виконує комунальне підприємство "Техкомунбуд", частину, відповідно до тендерних умов, - інший підрядник.