Сагайдацькі ветерани побували на гостинах у Гоголя і обрали нового голову

Дата: 11.09.2020 09:49

Не вперше жителі Сагайдаччини, котрі представляють місцеву ветеранську організацію й активно відвідують заняття Університету третього віку, що діє при відділенні Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради, виїхали за межі рідного села задля духовного розкрилля.

У попередні роки вони побували в музеях міста Полтави. А цьогоріч вирішили почерпнути вражень і наснаги поближче – у нашому рідному Гоголевому. Для них була організована поїздка комфортним мікроавтобусом комунального підприємства «Техкомунбуд» Шишацької селищної ради. Сімнадцятьох сагайдачан поважного віку на чолі зі старостою Лідією Карпенко гостинно зустрів колектив Національного музею-заповідника Миколи Гоголя. Відвідувачам провели театралізовану екскурсію всередині приміщень музею, а потім вони прогулялися гоголівським парком, маючи нагоду насолодитися природною й містичною красою цих місць.

- Ми надзвичайно задоволені поїздкою, - ділиться враженнями земляків Лідія Григорівна. – Правду кажуть, що усе прекрасне – поруч. Наш музей – найкращий, а його колектив – самовіддано професійний і неймовірно людяний. Всюди така чистота, затишок, така аура минувшини, що, здається, й справді десь ненароком зустрінеш справжнього Миколу Васильовича. Наші ветерани дуже задоволені екскурсією, просто таким важливим для усіх нас дружнім спілкуванням, можливістю щось побачити й почути за межами рідного села.

А дорогою додому, після духовної насолоди, подбали й про матеріальну: заїхали до нового шишацького супермаркету. Для декого це був перший візит сюди - теж своєрідна екскурсія.

Після поїздки, що запам’ятається надовго, ветеранська організація Сагайдака обрала нового голову. Одноголосно керівником осередку була обрана Ніна Каленик. Земляки побажали Ніні Іванівні продовжити справу шанованих попередників – Андрія Герасимовича Копиці та Миколи Петровича Криворотька, щоб ветеранська організація й надалі залишалася дієвою підтримкою для її членів.