Шануйте померлих, але бережіть живих!

Дата: 24.04.2020 13:27

Фото без опису   Шановні жителі нашої громади!

Ми з вами відносно спокійно пережили Великодні свята. Більшість з вас дотрималася численних закликів залишатися вдома, не відвідувати храмів та інших громадських місць. За це вам – щира подяка.

На черзі – випробування вашої відповідальності та організованості у період поминальних днів. Для кожного з нас пам’ять про найдорожчих людей, котрі пішли за межу вічності, є святою і особливо чутливою у ці квітневі дні. Кожен має право відвідати місце останнього спочинку рідних, віддати належну шану покладанням квітів тощо. Однак це можна буде зробити у будь-які інші дні чи місяці, коли небезпека інфікуватися коронавірусом мине.

Закликаємо вас утриматися від походу на кладовища, від небажаного скупчення людей і загрози поширення інфекції. Ваше життя і життя вашої родини нині важливіші за традиції.

Шануйте померлих, але бережіть живих!

Виконавчий комітет Шишацької селищної ради.