З Великоднем! З весною і красою!

Дата: 19.04.2020 07:45

Фото без опису Мабуть, не існує такої людини, котра б у душі не мала особливої любові до Великоднього свята. Це один із найважливіших християнських символів, що припадає на чудову пору року – весну. У ці дні ми як ніколи радіємо теплу і пробудженню природи, віримо у вселенську справедливість і торжество добра. Віру нам вселяє духовний Спаситель людства, що не пошкодував заради нього найголовнішого – життя. Значить, у нашому бутті на цьому світі є сенс.

Сенс – у любові, красі і милосерді. Сенс – у моральному розвитку. Сенс – у щоденних добрих справах. У турботі про свою родину, у піклуванні про рідну землю, у помочі тому, хто потребує підтримки, у прагненні гармонії з собою і навколишнім світом.

Сьогодні ми зустрічаємо Великдень у незвичній для цього свята ситуації. З певною тривогою і зрозумілим хвилюванням. З важливими обмеженнями у свободі свого вибору: де і як нам провести і Пасху, і всі наступні дні найближчих свят і буднів.

Але це не привід засмучуватися. Це нагода бути ближчими у своїй родині. Це нагода разом відчути духовну суть Великодня, що зазвичай частково губилася у черговому празнику.

І це, як завжди, – привід для хороших думок, справ і планів. Час для добра і милосердя.

Зустрічаймо Великдень вдома, як і вимагають обставини, але зустрічаймо з радістю, з оптимізмом, з вірою у те, що з Божою підтримкою всі негаразди переживуться і минуться!

Не забуваймо про тих, на чиїх плечах нині ноша найтяжчої відповідальності. Велика подяка воїнам на Сході і медикам в «гарячих точках» - чи на передовій, чи в тилу боїв за наше життя і здоров’я.

Господнього благословення нашій Україні! Миру і процвітання!

Міцного здоров’я вам, дорогі земляки, сімейного затишку і благополуччя, весняного тепла в душі і природі!

З повагою – селищний голова Олександр Тутка, виконавчий комітет та депутати Шишацької селищної ради.