Великдень - на карантині! Але без паніки!

Дата: 17.04.2020 17:11

Фото без опису   Шановні жителі нашої громади! Попереду у нас з вами – три вихідні дні, протягом яких ви зустрінете Великдень, відпочинете у колі родини, приділите час домашнім справам. Наполегливо рекомендуємо вам не залишати своїх подвір’їв, будинків, квартир. Побудьмо вдома буквально. Це буде наш з вами особистий внесок у те, щоби якомога менше людей постраждали від коронавірусної інфекції і карантин тривав якомога менше часу.

Водночас інформуємо, що продуктові магазини та аптеки (те, що вас хвилює найбільше) продовжують працювати у звичному режимі. Інформація, яка шириться у соціальних мережах про введення "комендантських годин", не відповідає дійсності. Тому немає підстав для зайвого ажіотажу та черг біля магазинів.

Паніка не допомагає, а лише створює позитивне середовище для поширення вірусу! Просто зведіть до мінімуму навіть візити за продуктами чи ліками! Бережіть себе і своїх рідних!

Виконавчий комітет Шишацької селищної ради.