Бути чи не бути штучним квітам – поки що вирішувати вам

Дата: 16.04.2020 14:01

У КОМУНАЛЬНОМУ підприємстві «Техкомунбуд» Шишацької селищної ради напружені робочі дні, незважаючи на те, що значна частина колективу у тарифних відпустках через карантин. Але весна не чекає його завершення.

Тож працівники «Техкомунбуду», що несуть посилену вахту від час карантину, впорядкували кладовища по всіх старостинських округах та в селищі Шишаки – скрізь вивезено сміття, гілля тощо. Чималу частину цього непотребу становлять старі пластикові віночки та квіти, про відмову від використання яких розмови тривають вже давно. Можна заборонити це законодавчо чи на державному, чи на муніципальному рівнях. Але, можливо, час відмовитися від забруднення довкілля добровільно?..

Згідно із графіком в населених пунктах громади працюють мобільні команди із залученням різної техніки: грейдера, вишки, тракторів та вантажних автомобілів. Обрізання аварійних дерев, розрівнювання грунтових доріг, висипання щебеневих. Цими днями комунальники трудилися чи приступають до роботи у Михайликівському, Воскобійницькому, Ковердинобалківському, Гоголівському, Пришибському та Великоперевізькому старостинських округах.