90 екcпрестестів для Шишацької лікарні

Дата: 10.04.2020 12:35

Фото без опису   Цей тиждень був продуктивним на отримання раніше замовлених Шишацькою селищною радою ліків та засобів захисту для Шишацької ЦРЛ. Кошти були спрямовані на це з резервного фонду ще кілька тижнів тому. Однак сам процес закупівель затримувався через вимоги до порядку цих закупівель, час на доставку товарів постачальникам і далі – від них покупцю. Керівництво громади, а також головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту населення Шишацької селищної ради Віталій Цап, на якого покладена відповідальна місія – забезпечувати організацію цього процесу й загалом протиепідемічних заходів, тримають це питання на постійному контролі. В останні дні були доотримані ще дві партії медикаментів та 90 експрестестів. Ці тести виявляють не сам вірус, а лише антитіла, що виробляє організм у відповідь на зараження COVID-19. Результати тесту не є остаточними для встановлення діагнозу, але вони або підтверджують, або скасовують необхідність обстеження пацієнта методом ПЛР в умовах відповідних лабораторій для визначення безпосередньо самого коронавірусу.

Наступного тижня очікуємо завершення поставок – отримання захисних костюмів, що виготовляються в Україні.