ОГОЛОШЕННЯ про перенесення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 08.04.2020 11:26

Про перенесення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КП «Інклюзивно-ресурсний центр» Шишацької селищної ради Полтавської області

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19)», Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби СОVID-19 спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2», постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», враховуючи рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол № 5 від 16.03.2020) та враховуючи рішення виконавчого комітету Шишацької селищної ради «Про заходи щодо попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (СОVID-19) та введення обмежувальних заходів на території Шишацької ОТГ» № 1/17/03/2020 від 17 березня 2020 року, та з метою запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19 на території Шишацької ОТГ, відділ освіти Шишацької селищної ради повідомляє про перенесення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КП «Інклюзивно-ресурсний центр» Шишацької селищної ради Полтавської області до закінчення карантинних заходів та відповідного розпорядження органів державної влади й органів місцевого самоврядування.

Про час проведення конкурсу буде повідомлено заздалегідь.