Фотофакт виховання чистотою і природною красою

Дата: 13.03.2020 10:04

Фото без опису  На території колишньої "Сільгосптехніки" в Шишаках техкомунбудівці прибрали величеньку "оазу" зі сміття, заростей і чагарників, розрівняли грунт і планують створити горіхово-абрикосово-аличовий садок. На цю ідею витрачено чимало людських сил, часу та технічного ресурсу. І навіть вже після окультурення площі, після подвірного обходу і попередження екологічного інспектора, дехто за поганою звичкою зносить сюди сміття. Але добрі наміри таки повинні перемогти нехороші справи.

Комунальники таким чином окультурять не один занедбаний куточок нашої громади. Наприклад, на місці колишнього несанкціонованого сміттєзвалища у Великому Перевозі вже висаджені ряди сосонок.