Школи і дитсадки на Шишаччині призупиняють свою роботу

Дата: 12.03.2020 19:32

Фото без опису   Сьогодні відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шишацької об’єднаної територіальної громади. Мета зібрання – виконання рішення Кабінету міністрів України щодо карантинних заходів, пов’язаних з небезпекою розповсюдження коронавірусу.

Участь у засіданні під головуванням першого заступника селищного голови Федора Дерія взяли члени комісії, керівники структурних підрозділів Шишацької ОТГ, та запрошені: голова Шишацької РДА Сергій Скороход, начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури райдержадміністрації Анжела Дацька, головні лікарі Центру ПМСД Олександр Іващенко та Шишацької ЦРЛ Маргарита Хорольська, начальник районного управління Держпродспоживслужби Олег Григорчук, провідний фахівець районного управління ДСНС Юрій Каленіченко, головний спеціаліст з питань цивільного захисту райдержадміністрації Володимир Петренко.

Присутні заслухали інформації керівників та фахівців відповідних служб. Головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту апарату виконавчого комітету Шишацької селищної ради Віталій Цап довів до відома присутніх Положення постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусної  інфекції COVID-19».

За підсумками виступів комісія вирішила рекомендувати головним лікарям медичних установ підготувати заклади до надання медичної допомоги особам з ознаками захворювання, забезпечити їх необхідною кількістю лікарських засобів тощо, провести навчання медперсоналу; начальникам відділів освіти - заборонити відвідування дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладів з 12 березня по 3 квітня цього року.

Також на території району на період карантину буде обмежено проведення спортивних та культурно-масових заходів.