Привітали зі святом відділення стаціонарного догляду

Дата: 07.03.2020 21:10

СФото без описуелищний голова Олександр Тутка відвідав відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради в Яреськах. Селищний голова  привітав підопічних відділення з прийдешнім жіночим днем - Восьмим березня. Букети квітів, невеличкі солодкі гостинці і теплі слова – усе, аби поселити у душі кожного мешканця і працівника закладу передсвятковий настрій.

Разом із директором Центру надання соціальних послуг Світланою Васильченко Олександр Іванович оглянув усі приміщення стаціонарного відділення. Під час імпровізованої екскурсії Світлана Анатоліївна охарактеризувала можливості закладу, його затребуваність певними категоріями населення. Розповіла про розпорядок життя у відділенні, харчування підопічних, їхнє дозвілля та потреби.