ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 28.02.2020 15:26

Відділ освіти Шишацької селищної ради (далі – Відділ освіти) відповідно до Наказу Начальника Відділу освіти від 28.02.2020 р. № 70 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Пришибського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»» Шишацької селищної ради Полтавської області»», що знаходиться за адресою: 38000, Полтавська область, Шишацький район, смт. Шишаки, вул. Небесної Сотні, 9 - оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Пришибського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради Полтавської області.

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду директора Пришибського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради Полтавської області може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад директора закладу відповідає 15 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, щорічна грошова винагорода, матеріальна допомога на оздоровлення.

Для участі у конкурсі до Відділу освіти: 38000, Полтавська область, Шишацький район, смт. Шишаки, вул. Небесної Сотні, 9 подаються такі документи:

- заяву про участь у конкурсі (Додаток 1);

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня спеціаліста;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (Додаток 2).

Строк подання документів – з 02.03.2020 р. до 27.03.2020 р., уповноважена особа за надання інформації, прийом документів, про конкурс – Титаренко Олександр Олегович, тел. 9-11-03, електронна пошта: shishaki_voog@ukr.net.

Конкурсний відбір буде проведений у приміщенні Відділу освіти: 38000, Полтавська область, Шишацький район, смт. Шишаки, вул. Небесної Сотні, 9  – 31 .03.2020 р. о 10:00 год.

Конкурсний відбір переможця проводиться у 3 етапи:

І етап – письмова тестова перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти.

ІІ етап – перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання.

ІІІ етап – публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку комунального закладу Пришибського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради Полтавської області у Відділі освіти: 38000, Полтавська область, Шишацький район, смт. Шишаки, вул. Небесної Сотні, 9.