Вітаємо переможців та призерів учнівських олімпіад!

Дата: 28.02.2020 11:04

Протягом листопада 2019 року в Шишацькому районні проводився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, в якому взяли участь учні закладів освіти Шишацької селищної ради. Кількість учасників цього року збільшилася - 128 учнів з 8 закладів освіти Шишацької селищної ради та 2 філій, що становить  17% від загальної кількості  учнів 5-11 класів.

За оцінкою журі переможцями ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з  географії, російської мови та літератури, біології, математики, англійської мови, правознавства, екології, трудового навчання, історії, фізики, хімії, української мови та літератури став 31 учень, що становить 24% від загальної кількості учнів – учасників.

№з/п

Заклад освіти

ПІП

1

Опорний заклад «Шишацька спеціалізована школа ім. В. І. Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області»

Гордієнко Валерія Володимирівна

Біологія, хімія

Самсоненко Катерина Станіславівна

Шупик Карина Юріївна

Російська мова та література

Колос Арсеній Борисович

Жарких Ганна Олександрівна

Екологія

Величко Ілона Юріївна

Правознавство

2

Сагайдацький навчально – виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради

Закладний Станіслав Валентинович

Філіпов Ярослав Юрійович

Біологія, трудове навчання, хімія

Копайгора Денис Дмитрович

Математика, хімія, фізика

Андрущенко Максим Сергійович

Екологія

Кирпота Артем Олександрович

Лихобабенко Артем Юрійович

Кадучок Анна Євгенівна

Онищенко Тетяна Юріївна

Скрипник Юлія Миколаївна

3

Великобузівський навчально – виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради

Рибченко Юлія Ігорівна

Історія, українська мова та література

Калініченко Людмила Юріївна

Історія, українська мова та література

Марюхна Назар Вікторович

4

Воскобійницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шишацької селищної ради Полтавської області

Павелець Юлія Миколаївна

Географія, Англійська мова

Бужин Людмила Миколаївна

Географія, фізика

Вертелецький Євген Павлович

Повєрєний Денис Олегович

Англійська мова

Призерами (ІІ-ІІІ місця) стали 46 учнів, що становить 35% від загальної кількості учнів – учасників. Слід відзначити організовану та злагоджену роботу оргкомітету і журі районних учнівських олімпіад.

Участь в обласному етапі що проводився протягом січня – лютого для учнів закладів загальної середньої освіти, була досить результативною, адже учні здобули три перших місця:

– Кирпота Артем та Лихобабенко Артем (вчитель Писаренко О.Г.) – учні Сагайдацького навчально-виховного комплексу та Марюхна Назар (вчитель Світличний Г.І.) – учень Великобузівського навчально-виховного комплексу,

чотири других місця:

- Скрипник Юлія (вчитель Ляшенко С.В.), Філіпов Ярослав (вчитель Тумко М.Д.) – учні Сагайдацького навчально-виховного комплексу,  Рибченко Юлія (вчитель Сулимко І.О.) – учениця Великобузівського навально-виховного комплексу, Шупик Карина (вчитель Замоздра В.О.) – учениця о.з. Шишацька спеціалізована школа ім. В. І. Вернадського,

та одне третє місце здобула Рибченко Юлія (вчитель Харченко Л.Г.) – учениця Великобузівського навчально-виховного комплексу.