У Шишацькій громаді провели семінар-навчання за участі Опішнянської, Зіньківської та Ромоданівської ОТГ

Дата: 27.02.2020 15:37

Фото без опису   Департамент соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації на базі Шишацької об'єднаної територіальної громади провів семінар-навчання для фахівців із соціальної роботи.

Фото без опису   Зокрема, обговорено питання практичного впровадження в дію наказу Міністерства соціальної політики України «Про деякі питання діяльності ОТГ щодо соціальної підтримки населення та захисту прав дітей», надання мешканцям громади державних соціальних допомог, пільг, субсидій, шляхів впровадження соціальних послуг в громаді; а також нового закону про соціальні послуги.

В актуальному навчанні та корисному обміні досвідом взяли участь працівники соціальної сфери нашої громади, а також представники Опішнянської, Зіньківської та Ромоданівської об’єднаних територіальних громад, управління соціального захисту населення Шишацької райдержадміністрації.

Фахівці із соціальної роботи мали можливість поставили запитання спеціалістам Департаменту з приводу різних щоденних ситуацій, які виникають під час їхньої роботи, зокрема з сім’ями у складних життєвих обставинах. Кваліфіковані відповіді досвідчених спеціалістів і поради колег стануть у нагоді працівникам соціальної сфери в найближчому майбутньому.