Підсумки роботи Шишацької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості за 2019 рік

Дата: 27.02.2020 09:22

Протягом  січня - грудня 2019 року  послугами  Шишацької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості скористалося 2573 особи, з них 1628 – безробітних. З початку року за сприяння Шишацької філії працевлаштовано 1381 особу,  з них 648 осіб безробітних. Переведення роботи Шишацької районної філії на сервісну організацію в умовах рекрутингу та з використанням регламенту роботи, забезпечило працевлаштування протягом січня - грудня 2019 року 719 осіб до набуття статусу безробітного. Всі особи зареєстровані в районній філії, охоплені процедурою профілювання.

До  участі  у  громадських роботах та роботах  тимчасового характеру  за  2019 рік  було  залучено 286 осіб, 121 особа - за кошти Фонду та місцевого бюджету (50 на 50), 165 осіб - за кошти підприємства,  що  становить 95,3 % до  запланованого річного  показника. Безробітні працювали в ТОВ АФ Ім. Довженка, ТОВ Агросервіс, , Управлінні ЖКГ, Управлінні соціального захисту населення Шишацької РДА, ТОВ КП Горизонт, Філія Яреськівський цукровий завод. Коштів залучено на громадські роботи – 717,8 тис.грн, з Фонду - 305,0 тис.грн та 412,8 тис.грн з місцевих бюджетів.

За сприяння Шишацької філії у січні – грудні 2019 року проходили перепідготовку за робітничими професіями 5 осіб, з них 2 особи на базі Полтавського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Безробітні здобули слідуючі професії: «Електромеханік торговельного та холодильного устаткування»-1 особа, «Швачка» - 1 особа, «Перукар» - 3 особи. 4 особи працевлаштовані за набутою професією.

За звітний період 3011 особам надано 9262 профінформаційних та профконсультаційних  послуг, з них безробітним – 1537 особам  надано  7741 послуг, 446 особам, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню надано 2509 послуг, 9 ВПО надано 40 послуг, 55 учасникам АТО - 274 послуг, 1474 особам зайнятого населення надано  1521 послугу.  За січень-грудень  2019 року проведено 592 різнопланових семінарів, участь в яких взяли 1510 осіб. Спільні заходи проводяться з  Шишацьким районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді, з Службою у справах дітей Шишацької РДА, з Управлінням соціального захисту населення  РДА, з Бюро правової допомоги, з Центром надання соціальних послуг Шишацької селищної ради, з Управлінням Пенсійного фонду, з Районним військовим комісаріатом, з Всеукраїнською організацією інвалідів. Для учнівської молоді ЗОШ району проведено 34 заходи.

Фахівцями районної філії у 2019 році проведено: 46 презентацій роботодавців для 704 осіб, 53 засідання в старостатах ОТГ та сільських радах для 263 осіб, 14 робочих зустрічей для 38 осіб. Мета заходів – презентація вакансій, заявлених роботодавцями за межами району та виявлення мобільних трудових ресурсів.

З метою інформування та підтримки підприємницької ініціативи зареєстрованих безробітних у січні-грудні 2019 року проведено 10 профінформаційних семінарів «Як розпочати свій бізнес», в яких взяли участь 144 особи, 5 проведено спільно з бюро правової допомоги для 53 осіб; проведено 23 засідань Клубу «Від самопізнання до самореалізації» для 230 осіб, 1 засідання Клубу «Органічне землеробство – крок до успішного господарювання» для 20 осіб; робота Клубу направлена на самозайнятість та отримання додаткового заробітку шляхом створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та розширення можливостей членів ОСГ у вирощуванні нішевих культур.

Протягом звітного періоду проведено  16 семінарів для роботодавців; 3 засідання  «Круглий стіл» на тему «Стимулювання створення та збереження робочих місць в 2019 році та забезпечення ефективності зайнятості на місцевому ринку праці». Для безробітних за участю роботодавців проведено 1 онлайн-співбесіду, 13 міні-ярмарок вакансій, 1 скайп-конференцію.

У січні – грудні 2019 року створено 16 нових робочих місць роботодавцями ФОП Цап В., ФОП Левковський Ю., ФОП Дубецька А., ФОП Іваненко Ю.,  ФГ “Полтавська нива”, ФОП Бондаренко І., ФОП Сіденко В., ФОП Воробйов С., ФОП Гуляєва І., які працевлаштували безробітних строком не менше ніж на два роки на нові робочі місця,  шляхом компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Сума єдиного внеску,  відшкодованого роботодавцям у січні - грудні 2019 року, становить 330,6 тис.грн.

Більше корисної та цікавої  інформації ви можете отримати за посиланням:

та https://www.facebook.com/profile.php?id=100012177641919

Заступник директора-начальник відділу

районної філії  Бутенко Т.