Лекції бюро безоплатної правової допомоги Шишацького району

Дата: 17.02.2020 10:18

Фото без опису   В кінці січня та на початку лютого місяців 2020 року до слухачів «Університету ІІІ віку» КУ «ЦНСП Шишацької с/р» відділення денного перебування Пришибської, Великоперевізької, Шишацької, Воскобійницької та Яреськівської ветеранських організацій завітали юристи бюро безоплатної правової допомоги Шишацького району Вікторія Легейда начальник бюро безоплатної правової допомоги та Катерина Малаш головний спеціаліст бюро безоплатної правової допомоги.

Спеціалісти чітко і ґрунтовно розкрили тему «Спадкове право». Де були висвітлені такі теми як:

• чим відрізнити договір дарування і заповіт;
  • визнання право власності на спадкове майно в судовому порядку;
  • отримання свідоцтва про право на спадщину;
  • місце відкриття спадщини;
  • відмова від прийняття спадщини та інше…

Також присутніх цікавили саме більше питання, пов’язані з переходом майна померлого до спадкоємців із документальним оформленням цих прав, строки оформлення спадщини, порядок укладення договору дарування, порядок відмови від вступу у спадщину та щодо вступу у спадщину після смерті та багато інших питань. Після отримання відповідей на юридичну тематику люди поважного віку мали змогу отримати індивідуальні консультації.

Потім було повідомлено, що кожен громадянин, який звернеться до Бюро правової допомоги зможе скористатись електронними сервісами Міністерства юстиції України та отримати безоплатну первинну правову допомогу - правову інформацію та консультації.

По завершенню робочих зустрічей була досягнута домовленість про співпрацю у проведенні тематичних виступів на правову тематику та усім присутнім було надано інформаційно-правові матеріали з контактами бюро.