День Соборності України в Гоголівській школі

Дата: 24.01.2020 15:12

Фото без опису   Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:

- виховні години: «Україна – єдина Соборна держава»;

- книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці «Соборна Україна: від ідеї до життя»;

- загальношкільний захід під гаслом «Україна – разом і назавжди».

Щоб підкреслити  значення  свята, учні одягнулися  у вишивані сорочки. Проте кульмінацією святкування стало проведення флеш-мобу: «Живий ланцюг єднання». Учні та вчителі,  тримаючи державний прапор, створили нерозривний, символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.

Учні школи впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.