З Новим 2020 роком, дорога громадо!

Дата: 31.12.2019 18:27

Дорогі жителі та гості Шишацької об’єднаної територіальної громади, наші близькі і далекі сусіди, рідна країно!

Фото без опису   За кілька годин ми перегорнемо чергову сторінку нашого життя. За кілька годин ми назавжди попрощаємося з 2019 роком і відчинимо двері у Новий рік – з таким символічно загадковим значенням – 2020!

Хоча попрощаємось з минулим – це, мабуть, не зовсім справедливе визначення. Цей рік, останні години якого збігають невпинно швидко, як і багато інших попередніх літ, залишиться в наших спогадах завдяки спільним досягненням, натхненній праці, творчим і спортивним успіхам, поразкам, котрі збагачують нас безцінним життєвим досвідом, а головне – людям, котрі були поруч. Завдяки родині, друзям, колегам, однодумцям і опонентам цей рік залишиться в нашому житті назавжди.

Цінуючи те, що нам подарував рік уже практично минулий, ми зустрінемо рік прийдешній. І він без сумніву буде кращим за попередній… Якщо ми в ньому будемо кращими.

Добра вам, дорогі земляки, - у здоров’ї, у сім’ях, у думках і справах! Злагоди, благополуччя, миру кожній родині і нашій країні! Захисту усім, хто його потребує, й оберегу тим, хто захищає!

З Новим 2020 роком, дорога громадо!

Селищний голова Олександр Тутка.