Чарівний світ на долоньках дітей

Дата: 26.12.2019 15:10

Фото без опису   13 грудня 2019 року в дошкільному навчальному закладі «Ясочка» пройшло методичне об’єднання вихователів Шишацької селищної ради на тему: «Гурткова робота в ДНЗ «Паперова пластика».

Вихователі мали можливість ознайомитися з досвідом роботи вихователів ДНЗ «Ясочка». Вихователь Людмила Матвієнко провела заняття з дітьми молодшої групи «Ми любимо, зимонько, тебе», де показала як з найменшими дошкільнятами можна малювати, використовуючи нетрадиційні техніки малювання за допомогою шишки, цибулі, картоплі, жмаканого паперу.

Фото без опису   Вихователь Таїса Ткаченко ознайомила присутніх із методами та прийомами роботи з дітьми в другу половину дня, під час майстер-класу «Незвичайні аплікації з кружечків». Вихователі переглянули роботи вихованців гуртка «Творча галявинка», де діти своїми руками створюють з паперу різноманітні поробки, отримуючи емоційне задоволення.

Фото без опису   Керівник методичного об’єднання Жанна Гурин  звернула увагу присутніх на розвиток пізнавальної діяльності дошкільників через використання нетрадиційних видів художньо-творчої діяльності. Вихователь Сагайдацького НВК Валентина Кучірко представила свій досвід роботи з використання нетрадиційних техніки малювання  з дошкільнятами. Методист методичного кабінету відділу освіти Неля Васильченко надала методичні рекомендації педагогам та рекомендувала за основу навчання дошкільників брати нетрадиційні техніки, оскільки вони гарантують успішний результат.