Кібербулінг та його типи!

Дата: 14.11.2019 10:44

Фото без опису   11 листопада 2019 року фахівчиня Шишацького бюро правової допомоги Катерина Малаш провела  #правовий урок для учнів 10-А класу Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І.Вернадського на тему: « Проблема кібербулінгу і його типи».

В ході юристка роз’яснила школярам, що нині набирає обертів кібербулінг – це новітня форма агресії, що відбиває жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо. Це наприклад коли обзивають по телефону, знімаю на відео бійок чи інших принижень і викладення відео в мережу Інтернет, цькування через соціальні мережі.

Також було зазначено типи кібербулінгу, а саме: перепалка або флеймінг, нападки або постійні виснажливі атаки, обмовлення, зведення наклипів, самозванство, ошуканство, кіберпереслідування, геппіслеппінг.

«Від кібербулінгу неможливо сховатися, оскільки інформаційні технології є невід’ємною частиною життя сучасних дітей і підлітків. На відміну від реального цькування, для кібербулінгу не потрібно мати перевагу в силі чи соціальному статусі — достатньо мобільного телефонна чи комп’ютера» - зазначила Катерина Малаш.

По закінченню заходів всі діти переглянули відеоролики та отримали інформаційні буклети на правову тематику.