Робочі місця для учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил

Дата: 19.09.2019 13:50

Керуючись пунктом 16 частини 1 та частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 18.03.2015 № 150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», частиною 4 статті 2 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», статтями 17, 18 Закону України «Про зайнятість населення», з метою підвищення рівня зайнятості учасників бойових дій, які брали участь в АТО, операції об’єднаних сил, рішенням Полтавської обласної ради від 19 липня 2019 року № 1103 внесено зміни до Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням пленарного засідання двадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 12 липня 2018 року № 758.

Рішенням першого пленарного засідання двадцять шостої сесії обласної ради сьомого скликання 19 липня 2019 року № 1103 затверджено Порядок надання безповоротної фінансової допомоги суб′єктам господарювання для працевлаштування учасників бойових дій, які брали участь в АТО, операції об′єднаних сил, членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих внаслідок поранення, контузії або каліцтва) учасників бойових дій, які брали участь в АТО, операції об’єднаних сил (додається на 4 аркушах).

За більш детальною інформацією звертайтеся до Шишацької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості за адресою: смт.Шишаки, вул. Кирила Осьмака, 58.

ПОРЯДОК надання безповоротної фінансової допомоги суб’єктам господарювання для працевлаштування учасників бойових дій, які брали участь в АТО, операції об’єднаних сил, членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих внаслідок поранення, контузії або каліцтва) учасників бойових дій, які брали участь в АТО, операції об’єднаних сил.