З Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Дата: 23.08.2019 08:27

Фото без опису   Якнайщиріше вітаю усіх жителів нашої славної Шишаччини – і тих, які живуть і працюють на її теренах, і тих, доля яких склалася так, що вони нині далеко від рідної батьківщини, і численних гостей гоголівського краю, і наших сусідів – близьких і не дуже, з найважливішим святом року – Днем незалежності держави Україна! Держави, громадянами якої ми маємо честь бути!

Від себе особисто, від виконавчого комітету – усіх працівників апарату селищної ради, відділів, підрозділів та управлінь, колективів старостинських округів, депутатів нашої громади бажаю вам, шановні земляки і співвітчизники, ЛЮБИТИ свою країну тут, зараз і сьогодні – такою, як вона є, а не такою, якою може бути за кілька десятиліть чи якою ви хочете її бачити. Любити за те, якою вона є, – бо вона прекрасна! Цінувати кожну можливість, яку вона дарує вам за так, і не втрачати жодної нагоди віддячити їй за це.

І, звичайно, зичу нашій країні мирного неба! Щоби українці не гинули на видимих і невидимих фронтах в ім’я любові до Батьківщини. Щоби вони в ім’я цієї любові жили, працювали, творили, народжували дітей, плекали онуків!

Олександр ТУТКА.