Придбання шкільного автобуса, ремонт дитячих садочків та інші соціально спрямовані проекти затвердили депутати на сесії

Дата: 25.07.2019 15:44

Фото без опису   Минулого вівторка відбулася сорок шоста сесія першого скликання Шишацької селищної ради. Основне питання порядку денного – затвердження переліку проектів, що будуть реалізовані за кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ. Проекти пройшли відбір відповідної Комісії при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Враховуючи висновки Комісії, перелік проектів було затверджено у наступній редакції: придбання шкільного автобуса – 2 000 000 гривень; термомодернізація ДНЗ «Ясочка» - 2 827 523 гривні; капітальний ремонт частини тротуару по вулиці Кирила Осьмака – 627 264 гривні (з них 338 579 гривень – місцевий бюджет, 288 685 гривень – державна субвенція). Також депутати погодили проекти, що найближчим часом будуть подані на розгляд Комісії при Мінрегіоні. Це капітальний ремонт ДНЗ «Колобок» у Гоголевому – 1 224 547 гривень (з них 620 143 – кошти «Агрофірми імені Довженка», 604 404 – державна субвенція); а також придбання обладнання для харчоблоку в опорний заклад та фізіотерапевтичного обладнання для Центру надання соціальних послуг.

Кошти на формування інфраструктури громад – це внесок держави у розвиток регіонів. Об’єднані територіальні громади отримують ці кошти вже п’ятий рік поспіль. Однак аби залучити їх, треба професійно підготувати всю документацію і пройти прискіпливий міністерський відбір, не загубитися зі своїми ідеями серед численних заявок ОТГ з усієї України.

Прес-служба селищної ради.