Кожен має шанс на працевлаштування

Дата: 12.07.2019 14:10

Фото без опису

З метою виявлення кадрового потенціалу серед жителів Шишацького району, якісного задоволення запитів роботодавців, налагодження ефективної взаємодії між суб'єктами ринку праці, аналізу його локальних потреб і пропозицій фахівці Шишацької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості постійно проводять зустрічі з жителями селища та сіл району по виявленню трудових ресурсів, в тому числі мобільних трудових ресурсів, доводять до їхнього відома актуальну інформацію щодо можливостей працевлаштування як на місцях, так і за межами району.  У червні на початку липня фахівці відділу взаємодії з роботодавцями районної філії, за сприянням керівників органів місцевого самоврядування, провели зустрічі з жителями     Ковердинобалківського, Михайликівського, Воскобійницького, Великобузівського та Сагайдацького старостинських округів Шишацької об'єднаної територіальної громади, Ковалівської, Федунківської та Яреськівської сільських рад. Насамперед виїзні заходи були орієнтовані на людей, котрі не працюють і не перебувають на обліку в службі зайнятості, а також тих, хто цікавиться можливостями нового працевлаштування. В основному аудиторію слухачів становили чоловіки від 30 до 40 років, а також громадяни передпенсійного віку. Фахівці презентували їм перелік затребуваних на ринку праці професій, зокрема за межами району, розповіли про можливості перенавчання та підвищення кваліфікації за сприяння служби зайнятості, а також проінформували про послуги, якими вони можуть скористатися саме в нашій службі.

Зустрічі відбулися у невимушеній діловій атмосфері. Люди мали можливість поставити запитання, які їх цікавлять, і отримали на них змістовну відповідь, а також конкретизувати власні професійні можливості і потреби, заповнивши відповідну анкету.

Фахівець відділу взаємодії з роботодавцями

районної  філії З.Дерій