Шишацький район - єдина громада?

Дата: 11.07.2019 15:14

Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Полтавської області у форматі, що був схвалений депутатами на сесії обласної ради 23 грудня 2018 року. Нагадаємо, що цей формат передбачає Яреськівську, Ковалівську та Федунківську сільські ради у складі Шишацької об’єднаної територіальної громади.

Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 року 476-р опубліковане на Єдиному вебпорталі органів виконавчої влади України «Урядовий портал».

Процес погодження відповідного документа був тривалим. Проект пройшов низку обговорень й набув публічного розголосу між громадськістю і в засобах масової інформації. Відповідний документ розроблений облдержадміністрацією та погоджений обласною радою, був розглянутий профільним Міністерством. Потім отримав погодження від урядових комісій і затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України.

План визначає формування територій громад Полтавської області. Відповідно до внесених змін уточнено (доповнено) склад 31 громади, серед них — Шишацької об’єднаної територіальної громади. Згідно зі змінами територія нинішнього Шишацького району повинна стати єдиною громадою.

Крім того, перспективним планом формування територій громад області передбачено 25 нових ОТГ. А із переліку спроможних територіальних громад, які могли би бути створені в перспективі, вилучені дев’ять громад, зокрема - Яреськівська.

За повідомленням облдержадміністрації.