Чудовий подарунок для дітлахів

Дата: 04.07.2019 16:07

Фото без опису  Читаючи щотижневу «Районку», на сторінках кожного випуску бачимо цікаві, захоплюючі фотознімки щасливої малечі разом з народним депутатом України Олегом Кулінічем та щирі відгуки і слова подяки від людей про його зроблені добрі справи.

Що найменше потрібно для наших дошкільнят? Так, це яскраві іграшки та різноманітне сучасне ігрове обладнання на майданчиках. І ось дочекалися...

Дошкільний навчальний заклад «Ясочка» Шишацької селищної ради нещодавно отримав чудовий подарунок від Олега Кулініча: дитячий ігровий майданчик. Малечі до вподоби розважатися та проводити дозвілля на нових гойдалках, гірці та інших спорудах. За таку подаровану радість народному депутату України Олегу Кулінічу вдячні діти, працівники закладу, батьки дошкільнят з надією ще не на один подарунок для дитсадка.

Фото без опису  Користуючись нагодою висловлюємо подяку працівникам КП «Техкомунбуд», які на чолі з головним інженером Шереметом Є.Б. оперативно і якісно встановили привезений дитячий ігровий майданчик та забезпечили пісочниці якісним піском.