Рішення прийняті 45 сесією Шишацької селищної ради

Дата: 27.06.2019 19:33

1. Про уповноваження Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Шишацької селищної ради на присвоєння адрес об’єктам будівництва та нерухомого майна.

2. Про  встановлення  ставок  єдиного  податку на території Шишацької селищної ради на 2020 рік.

3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Шишацької селищної ради на 2020 рік.

4. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Шишацької селищної ради на 2020 рік.

5. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Бабичі Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Вишневе Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Григорівщина Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Легейди Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Товсте Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Хвощове Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Ходосиха Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Чернишівка Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Баранівка на території Баранівського старостинського округу Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Гоголеве на території Гоголівського старостинського округу Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Воронянщина на території Гоголівського старостинського округу Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Маликівщина на території Гоголівського старостинського округу Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Шарлаївка на території Гоголівського старостинського округу Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Шафранівка на території Гоголівського старостинського округу Шишацької селищної ради Шишацького району Полтавської області.