Вітаємо з Трійцею!

Дата: 16.06.2019 08:59

Фото без опису   Шановні жителі Шишаччини, гості нашого благословенного краю! Щиро вітаємо вас з великим духовним святом – Трійцею, яку у народі називають Зеленими святами.

Бажаємо вам з нагоди цього свята духовного єднання в колі сім’ї, міцних та мирних взаємовідносин, підтримки, уваги і душевного благополуччя. Нехай чистота та гармонія оселяться у вашому домі і серці!

Зичимо літнього настрою, особистого щастя, Господньої опіки, добрих помислів, втілення усіх хороших задумів. Нехай ідуть геть прикрості, поступаючи дорогу світлу і любові!

Натхнення та відради у душі, здійсненних сподівань і гарних почуттів у кожному дні!

З  повагою - Шишацький селищний голова Олександр ТУТКА, виконавчий комітет, депутати Шишацької селищної ради.