Перевірка надання соціальних послуг

Дата: 13.06.2019 16:08

Фото без опису   13 червня 2019 року у селі Ковалівка Ковалівської сільської ради завідувач відділення соціальної допомоги вдома Лариса Кривошапка та соціальний працівник Ніна Діхтяр здійснили планову перевірку з якості надання соціальних послуг соціальними робітниками Валентиною Зливко та Людмилою Пащенко.

Проведено 10 обстежень. Перевіркою встановлено, що соціальні робітники Валентина Зливко та Людмила Пащенко старанно виконують свої посадові обов’язки. Надають підопічним послуги відповідно до груп рухової активності, а саме: доставка продуктів, медикаментів, води з колодязя, допомога в наданні гігієнічних послуг, допомога в приготуванні та приготування їжі, прибирання житла та на подвір’ї, допомога на присадибній ділянці, оплата комунальних платежів, оформлення субсидій та інші соціальні послуги згідно Державного Стандарту догляду вдома.

Під час проведення обстежень підопічних відділення одиноким пенсіонерам сільської ради була надана гуманітарна допомога у вигляді б/у речей.

Підопічні задоволені роботою соціальних робітників, скарг та нарікань немає.