Загальні збори працівників відділення соціальної допомоги вдома

Дата: 06.06.2019 14:06

Фото без опису   5 червня 2019 року відбулися загальні збори працівників та соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради».

Запрошений дільничний офіцер поліції Шишацького відділення поліції старший лейтенант Мелашенко Олександр Олексійович, який ознайомив присутніх із заходами щодо забезпечення безпеки громадян літнього віку від кримінальних злочинів та шахрайства по відношенню до них іншими особами.

На зборах було розглянуто питання, які виникають в процесі надання соціальних послуг для підопічних відділення соціальної допомоги вдома, вирішувалися різні питання виробничого характеру. Завідувач відділення Лариса Кривошапка наголосила соціальним робітникам про надання якісних соціальних послуг відділенням установи.