Англійську мову вивчати ніколи не пізно

Дата: 25.03.2019 14:54

І неважливо, якого ви віку, статусу та вподобань.

З 20 листопада 2018 року по 20 березня 2019 року учні та вчителі Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.В. Гоголя проходили навчання на курсах «English for  life».

Курс англійської для початківців «з нуля» розрахований на 80 академічних годин.  В його  основі – комунікативний принцип. Іншими словами, наголос робиться на те, аби студенти оволоділи навичками спілкування, при цьому вивченню граматики і лексики також приділяється  належна увага.

Курс для початківців розрахований на те, аби: вміти висловлювати свої думки простими фразами; вловлювати суть почутого; знайомитись з англомовними людьми; вміти розповісти співрозмовнику про себе та розпитати про нього; задавати прості питання і давати на них відповіді; читати невеликі тексти,  газетні замітки, оголошення, вивіски.

Заняття проводив учитель англійської мови Зеленько Ян Валерійович.

20 березня учителі Святина В.М., Коробка Т.Л., Редько І.Ю., Мотрій М.П., Шарлай В.В. та учні Петрова Юлія, Демченко Владислава, Коляда Артем отримали сертифікати.