Всеукраїнське заняття доброти

Дата: 06.03.2019 09:10

1 березня дошкільнята старших груп ДНЗ «Ясочка» стали учасниками «Всеукраїнського заняття доброти». Вихователі Ольга Баранець та Людмила Матвієнко привернули увагу дітей до гуманного та відповідального ставлення до тварин. На інтерактивному занятті на тему «Тварини – наші друзі» діти познайомилися з професіями людей, які доглядають тварин (ветеринар, кінолог), розглядаючи ілюстрації. Педагоги закріпили знання про особливості догляду за котами та собаками, умови їх існування під час дидактичної гри «Що можна, а що неможна». Під час перегляду фільму «Турбота про безпритульних тварин» вихователі формували у вихованців навички поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці. Такі заняття  виховують у дошкільнят чуйне, гуманне та відповідальне ставлення до тварин.