Як надають соціальні послуги у селах

Дата: 21.02.2019 16:06

У селах  Чернишівка, Товсте, Григорівщина, Хвощове завідувач відділення соціальної допомоги вдома Л.Г.  Кривошапка та соціальний працівник відділення Ю.В. Марченко здійснили планову перевірку підопічних відділення щодо якості надання соціальних послуг соціальними робітниками  Н.В. Мохною та Н.В. Шило.

Проведено десять обстежень. Перевіркою встановлено, що соціальні робітники старанно виконують свої функціональні обов’язки. Надають підопічним послуги відповідно до групи рухової активності. Це доставка продуктів, медикаментів, води з колодязя, допомога при купанні, приготування їжі, прибирання житла, допомога на присадибній ділянці, оплата комунальних платежів, оформлення субсидій та інші соціальні послуги згідно з державним стандартом догляду вдома.

Підопічні задоволені роботою соціальних робітників, скарг та нарікань немає.

Завідувач  відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Ю.І. Бибик вручив гуманітарну допомогу одиноким пенсіонерам у вигляді речей, що були у вжитку.

За повідомленням Центру надання соціальних послуг.