100 років боротьби за єдність

Дата: 22.01.2019 08:29

Фото без опису   Сьогодні ми відзначаємо День соборності України – 100-річний ювілей з часу підписання Акту про об’єднання українських земель. Сто років – документу, котрий проголосив наміри українців бути соборною, неподільною державою. Сто років минуло, але боротьба за єдність триває й до цього часу.

Дорогі земляки! Зі щирою повагою вітаю усіх з визначним державним святом! Зичу міцності нашим переконанням і справам! Успіху у щоденних турботах про рідну країну – у тих маленьких звершеннях, які підтверджують справжню любов до неї! Бажаю нашій державі найголовнішого – миру, а її громадянам - взаєморозуміння і поваги одне до одного! І, звичайно, шани до того неповторного куточка Землі, що називається Україною!

Шишацький селищний голова Олександр ТУТКА.