Результати перевірки якості надання соціальних послуг

Дата: 20.11.2018 14:33

20 листопада 2018 року завідувач відділення соціальної допомоги вдома Лариса Кривошапка здійснила планову перевірку підопічних відділення соціальної допомоги вдома з якості надання соціальних послуг соціальними робітниками Любов'ю Курило та Віктором Скориком у селі Покровське Шишацької громади.

Також одиноким пенсіонерам старостинського округу була надана гуманітарна допомога у вигляді вживаних речей.

Проведено одинадцять обстежень. За результатами перевірки встановлено, що соціальні робітники Любов Курило та Віктор Скорик справляються зі своїми обов’язками. Вони піклуються про підопічних, надають послуги відповідно до груп рухової активності, своєчасно доставляють їм продукти харчування, ліки, прибирають в будинках, на подвір’ї, допомагають по господарству, вносять воду, оплачують комунальні послуги, оформляють документи на житлові субсидії, доглядають під час хвороби.

Пенсіонери висловлюють щиру вдячність соціальним робітникам за розуміння, милосердя та допомогу.

Прес-служба селищної ради