ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2018 12:13

Фото без опису   У переддень святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в селищному будинку культури зібралися теперішні та колишні трудівники установ, організацій, закладів культури, аматори народного мистецтва.

Це свято вшановує тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається народним мистецтвом.

Кожен захід, урочистості чи відзначення визначної дати організовані завдяки невтомній роботі працівників культури, які часом нехтують вихідними чи власним часом та особистими справами.

Фото без опису    Начальник відділу культури і туризму селищної ради Любов Титаренко звернулася до колег зі щирими словами вдячності і побажаннями. Вона відзначила Надію Біленьку, керівника ансамблю народного мистецтва «Калинова сопілка» з нагоди 40-річного ювілею його створення. Також Любов Петрівна привітала квітами ветеранів культурної сфери. Хвилиною мовчання вшанували померлих діячів мистецтва нашого краю.

З привітаннями та словами вдячності до присутніх звернувся очільник громади Олександр Тутка, який зазначив, що культурні досягнення та традиції – це багатство, яким треба вправно скористатися, а збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для гордості, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.Фото без опису

Після промов відбулося вручення відзнак найкращим працівникам цієї важливої галузі. За вагомий особистий внесок у збагачення і розвиток культури, сумлінну працю та високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва грамотами обласного департаменту культури Полтавської обласної державної організації нагороджено колектив Шишацького селищного будинку культури під керівництвом Валентини Матвієнко, вишивальниця клубу «Берегиня» Ярину Комаристу, заслуженого працівника культури України, керівника народного самодіяльного хору «Явір» та народного фольклорно-етнографчного гурту «Чорнобривець» Валентину Луценко.

Грамотами селищної ради відзначено заступника директора, викладача-методиста дитячої музичної школи, керівника ансамблю народної музики «Барвінок» Надію Біленьку; бібліотекаря Гоголівської бібліотеки-філії Ольгу Харь; майстра декоративно-прикладного мистецтва Дмитра Кияна; аматора, вокаліста Шишацького селищного будинку культури Володимира Плаксіна; художнього керівника Михайликівського сільського будинку культури, керівника народного ансамблю народних інструментів «Веселі музики» Володимира Михайлеця; театральний дует «Колоритні жіночки» Покровського сільського будинку культури; колектив Сагайдацького сільського будинку культури, керівник Ірина Осіпенко; колектив народного вокального ансамблю «Дівчата» під керівництвом Наталії Пасічніченко; бібліотекаря Пришибської бібліотеки-філії Аллу Бровко.Фото без опису

Грамотами відділу культури і туризму селищної ради нагороджено бібліографа публічної бібліотеки Шишацької об’єднаної територіальної громади Наталію Юсупову, керівника Зразкового ансамблю танцю «Ритм» Інну Темерову, бухгалтера І категорії Централізованої бухгалтерії відділу культури і туризму Щишацької селищної ради Наталію Петренко, колектив Великобузівського сільського будинку культури, завідуючу відділом обслуговування Публічної бібліотеки для дорослих Ларису Кітуру, прибиральницю Шишацького краєзнавчого музею Олену Татієвську.

Своїх колег музичними номерами привітали учасники вокально-інструментального ансамбль «Ритм» із Хомутця.

Прес-служба селищної ради